search button
! mpulse
vmbo-theoretisch, havo, atheneum
! mpulse Kollum
vmbo-theoretisch, havo, atheneum
D alton Dokkum
vmbo-basis, -kader, -theoretisch, havo
D e Bręge
praktijkonderwijs
D e Dyk
vmbo-theoretisch (mavo)
D e Foorakker
vmbo-basis, -kader, -theoretisch, havo, atheneum
I SK
internationale schakelklas
L eeuwarder Lyceum
havo, atheneum (ook atheneum+ )
M ontessori High School
havo (ook tweetalig onderwijs)
S tedelijk Gymnasium
gymnasium
Y nSicht
vmbo-basis, -kader

Montessori-leerlingen winnen tweede prijs

Vrijdag 21 januari hebben zeven leerlingen van het Montessori College (havo 4 en 5) in Assen deelgenomen aan de Hit-challenge, een competitie georganiseerd door de Hanze Institute of Technology.

De leerlingen deden mee in het kader van hun profielwerkstuk. Ze moesten een zogeheten slim huis ontwerpen. Het idee: je komt binnen en het licht gaat aan, buiten wordt het donker en de gordijnen gaan dicht etc. Het Montessori-team is als tweede geëindigd. Hun prestatie is des te opmerkelijker omdat zij de enige havisten tussen alle gymnasium-en vwo-teams waren!
De prijs bestaat uit een rondleiding bij Philips te Drachten met een uitgebreide luxe lunch.

De betreffende leerlingen krijgen van hun eigen docent een 10 voor hun profielwerkstuk. Gefeliciteerd Dimitri Arts en Arjen van Houten (havo 4) en Sven Suichies, Kirsten Veenstra, Joachim Kooijenga, Enzo Jansma en Aron Weidenaar (havo 5)!

Geplaatst op 24 januari 2011
logo